حریم خصوصی

رعایت حریم شخصی کاربران برای اسپات بسیار حائز اهمیت است. در این متن نحوۀ ذخیره‌سازی و استفادۀ اسپات از اطلاعاتی که در نتیجه استفادۀ کاربران از خدمات اسپات در سامانۀ اسپات ثبت می‌شود شرح داده شده است.

جمع‌آوری اطلاعات

اطلاعاتی که شما مستقیما در اسپات ثبت می‌کنید

بخشی از اطلاعاتی که اسپات ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست عکاسی، تماس با مرکز مشاوره و یا روش‌های مشابه در سامانه ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، آدرس، آدرس پست الکترونیکی و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.

اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس ذخیره می‌شود

علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سامانه ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجۀ استفادۀ شما از سرویس تولید می‌شود نیز در اسپات ذخیره خواهد شد. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند:

۱اطلاعات مکانی

هنگامی که شما از سرویس اسپات استفاده می‌کنید موقعیت مکانی پروژه مورد درخواست شما ذخیره می‌شود.

۲تراکنش‌های مالی

هنگامی که شما اعتبار حساب کاربری خود در اسپات را از طریق کارت‌های بانکی افزایش می‌دهید، شمارۀ تراکنش و پیگیری بانکی در اسپات ثبت می‌شود. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تمامی تراکنش‌های مالی از طریق سامانه‌های بانکی صورت می‌گیرد، اسپات در فرآیند انتقال وجه و یا افزایش اعتبار از طریق کارت‌های بانکی هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد.

نحوه استفاده از خدمات

اسپات ممکن است اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت اسپات را ثبت می‌کند. از این اطلاعات برای بهبود کیفیت خدمات استفاده می‌شود.

اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت

اسپات ممکن است اطلاعات مربوط دستگاهی که شما از طریق آن از سامانه استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه ۳G، وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند.

استفاده از اطلاعات

اطلاعاتی که در اسپات ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد و استفادۀ کاربر عکاس یا کاربر مشتری از سرویس اسپات به منزلۀ قبول و اعطای اختیار به اسپات جهت استفاده و بهره‌برداری از اطلاعات فوق الاشعار به شرح زیر می‌باشد:
ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات؛
برقراری ارتباط بین عکاس و مشتری جهت تسهیل فرآیند عکاسی؛ به طور مثال عکاس می‌تواند از شماره تلفن همراه مشتری برای پیدا کردن مکان دقیق پروژه و دریافت جزئیات نیاز مشتری از عکاسی استفاده کند؛
ارتباط اسپات با مشتری جهت اطلاع‌رسانی، کنترل کیفی، بررسی شکایات و غیره؛
شخصی‌سازی سرویس برای هر کاربر شامل ارائه پیشنهادهای ویژۀ هر کاربر؛
بدیهی است مسئولیت حفظ و نگهداری از تمامی اطلاعات فوق الاشعار برعهده اسپات می باشد؛ به نحوی که هیچ شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی غیر ذیصلاح حق دسترسی به اطلاعات مذکور را نخواهد داشت. صرفاً در صورتی که طبق درخواست و یا صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، اطلاعات کاربر مشتری و یا عکاس – اعم از اینکه به صورت مستقیم از سوی ایشان و یا به صورت خودکار جمع آوری و ضبط شده باشد – مطالبه شود، اسپات موظف به ارایۀ اطلاعات درخواستی به مراجع مذکور خواهد بود.